Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

mamai galvoje yra apie 20 augliu.Atsirado jie pries 15 metu(tik tuomet buvo 4).Taciau jau tada gydytojai nerekomendavo operuoti,nes buvo pavojingose vietose ir ju buvo per daug.Situacija tapo rimta pries 3-4 metus,kai sunkiau pradejo vaikscioti,o siuo metu sedi neigaliojo vezimelyje.Labai daznai pakyla didelis spaudimas(200-100).Nebuvo taikytas joks gydymas,nes mama pati atsisake.Gydesi tik naturalia homeopatija.Norejau pasiteirauti,ar imanomas svitinimas visai galvai?Nes augliai issiseje po ja visa?Ir ar jis taikomas blogiau besijauciantiems(silpnesniems)ligoniams? Aciu!Pagarbiai-Jurgita

Atsakymas

Sprendimą turėtų padaryti gydytojų konsiliumas  apžiūrėjęs pacientę ir nuotraukas. Ištiesų tam tikrom sąlygom vadinamas "Whole Brain Radiation", arba visų smegenų radioterapija yra taikoma. Tik reikėtų Neurochirurgo, radiologo išvadų, bei radioterapeuto sprendimo. skirtingose klinikose tvarka siek tiek skiriasi. Vilniuje reikėtų kreiptis į VOUI konsultaciną polikliniką su radiologo ir neurochirurgo išvada.