Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

labas vakaras, rasau nes mano teciui tokia pat situacija! zmogus neruke negere, nesijaute blogai, turejo hoby darydavo, skaptuodavo senus 18amz baldus, ir pries pora savaiciu nustatae smegenyseir plauciuose, neisgulejo nei savaites israse namo, daktarai sako, kad 4 vezio stadija! ir metostaze is kepenu plinta po visa organizma!!jie jokiu gydymu negali jam padet!! jis gulejo klaipedos miesto ligoninej!! ar yra dar kokiu nors galimybiu????

Atsakymas

Laba diena, Erika,

Pagal Jūsų nupasakotą, panašu, kad pašalinti ar sustabdyti procesą greičiausiai jau nebegalima. Mes, neturėdami pilno vaizdo, šiuo atveju negalėtume. Geriau nei Jūsų gydantis gydytojas, kuris turi visus duomenis, nuspręsti ir skirti reikalingą gydymą niekas negali. Nereiktų pamiršti, kad dar yra paliatyvus ir simptominis gydymas. Dėl šio gydymo reiktų bendrauti, organizuotis su šeimos gydytoju.

Su pagarba,
Gyd A. Šitkauskas