Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki kamuoja daznas galvos skausmas,ir po paskutinio tokio skaudejimo aptirpo lyg apsalo galvos virsugalvis.Akiu daktare istyrus akiu dugna sake kad yra prispaustas akies nervas.tas aptirpimas buvo ir pries du metus taip pat akiu gydytoja sake kad spaudziamas akies nervas.buvo padaryta kompiuterine tomografija.augliu nerado.aptirpimas dingo suleidus mildronato ,magnio.(pries du metus) dabar nebepadejo .neurologas pakartotinai sviestis galva nebesiunte o pripazino migrena. taciau man labai neramu kad visgi nebutu kokiu augliu , turiu maza vaika 4 m ,reikia uzauginti.gal reiktu vaziuoti privaciai issitirti , o gal tas tirpimas nuo ataugu esanciu sprande, bet kodel tas akies nervas prisspaustas.esu visiskai pasimetus.dar kartais uzeina galvos svaigimas,svaigimas pasireiskia darant staigesnius galvos judesius, ar einant greiciau

Atsakymas

Laba diena, Lili,
Galvos skausmas, kaip jau daugelį kartų minėjau, yra tiktai simptomas. Tačiau būtina išsiaiškinti jo priežastis. Mano patarimas Jums būtų pradėti "bendrauti", t.y. konsultuotis ir būti stebimai neurologo. Deja, kompiuterinės tomografijos tyrimu, ne visi galvos smegenų augliai gerai matomi, todėl siūlyčiau atlikti magnetinio rezonanso tyrimą. Norint, kad tyrimas būtų kompensuojamas, reiktų gauti siuntimą šiam tyrimui iš neurologo (kai kurie neurologai gali siųsti) arba iš neurochirurgo. Ti atlikus MRT, įvertinus Jūsų būklę bei žinant visą anamnezę, būtų galima spręsti, dėl kokios priežasties yra šie galvos skausmai.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas.