Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki, noreciau suzinoti kas tai yra- kalcifikats, KT atsakyme parasyta desniajame smilkinyje 2mm dydzio kalcifikatas

Atsakymas

Laba diena, Egle,

Kalcifikatas tai darinukas, savo sudėtyje turintis daug kalcio ir jo druskų. Savo struktūra labai primenantis kaulą. Dažniausiai tai yra gerybinis, atsitiktinis radinys. Norint tiksliai paaiškinti, kodėl jis ten ir kaip jis atsirado, reiktų Jus apžiūri, išklausyti skundų, įvertinti KT nuotraukas.

Su pagarba,
Gyd. I. Šataitė