Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

pries du metus operavo kaire kruti,pasalino viena limfmazgi,po to buvo taikoma chemoterapija ir spiduline terapija,siais metais rugpjucio pradzioja,atsirado baisus galvos skausmas,kauno klinikose isoperavo prie smegenu piktybini augli,dabar taikoma 10sensu spinduline terapija,noreciau suzinot ar yra dar koki papildomi vaistai,kurie slopintu vezine lastele,nes kiek supratau ji pas mane liaudiskai tariant vesinti,tik laiko klausimas,kada.as po kruties operacijos jauciaus neblogaiir vartojau tik tamoxifena 20mg,liaudies medicina siulo daugiau,bet as vis linkus tiket medicina. is anksto dekoju

Atsakymas

Gerbiama Vida. Apie crcinomos gydyma rikėtų tartis su onkologais, kurie šiuo snavikus gydo. Be abejo yra ir daugelis kitų preparatų