Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

Paramos grupelės susitikimas Spausdinti

Š.m. spalio 6d. Vilniaus Greitosios Pagalbos Universitetinėje ligoninėje (Šiltnamių g.29, Lazdynai), Neurochirurgijos skyriuje įvyko paramos grupelės susitikimas. Mūsų buvo daug, dalinomės asmenine patirtimi ir ieškojome atsakymų į rūpimus klausimus. Labai malonu, kad į grupelės susitikimą pirmą kartą atėjo Rasa, Ieva ir Inga. Susitikime dalyvavo ir medikai, jų mintys leido aiškiau suprasti kai kurias problemas, priežastis ir galimas pasėkmes.

 

Ačiū visiems

Iki malonaus 

 

logolr
 
PARAMOS GRUPELĖS SUSITIKIMAS Spausdinti

Š.m. gegužės 26d. Vilniaus Greitosios Pagalbos Universitetinėje ligoninėje (Šiltnamių g.29), Neurochirurgijos skyriuje įvyko paramos grupelės susitikimas. Diskutavome apie gydymo būdus, dalinomės patirtimi bei gerais prisiminimais apie keliones, kuriose teko būti.

logolr
 
PARAMOS GRUPELĖS SUSITIKIMAS Spausdinti

2010 m. vasario 10d. Vilniaus Greitosios Pagalbos Universitetinėje ligoninėje (Šiltnamių g.29), Neurochirurgijos skyriuje įvyko paramos grupelės susitikimas. Šį žiemos vakarą mūsų buvo nedaug, tačiau bendravimas buvo kupinas patarimų, prisiminimų ir palinkėjimų sveikti.

logolr
 
DEVINTASIS PARAMOS GRUPELĖS SUSITIKIMAS Spausdinti
2009 m. rugsėjo 23d. (trečiadienį) Vilniaus Greitosios Pagalbos Universitetinėje ligoninėje (Šiltnamių g.29), Neurochirurgijos skyriuje, vyko paramos grupelės susitikimas. Prisijungė ir dvi pacientės iš skyriaus. Grupelės susitikime buvo dalintasi patirtimi, išgyvenimais, aptarti įvairūs gydymo būdai. Visų susirinkusių nuotaika spinduliavo šviesa.
 
AŠTUNTAS PARAMOS GRUPĖS SUSITIKIMAS Spausdinti
2009 m. birželio 17d.(trečiadienį) įvyko eilinis paramos grupelės susitikimas. Paramos grupelę, pirmą kartą vedė Ugnius. Dalyvavo keturiolika žmonių (naujai susirgę, sergančiųjų artimieji, sveikstanys ar pasveikę, medicinos studentė ir žiniasklaidos atstovė). Jaukiai pasėdėjom, pasidalinom naujausia informacija, pasipasakojom savas istorijas. par_gr_8
 
« PradžiaAnkstesnis123SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 3