Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

POLA naujienos Spausdinti

Viešoji įstaiga „Kartu lengviau“, teikianti pagalbą bei informaciją sergantiesiems smegenų navikais, bendradarbiauja ir su kitomis užsienio bei Lietuvos organizacijomis besirūpinančiomis onkologinių ligonių interesais. Šiame straipsnyje pasidalinsime svarbia informacija skirta onkologiniams ligoniams bei jų artimiesiems. „Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija“ (POLA) išleido du naujus vėžiu sergantiems žmonėms bei jų šeimų nariams skirtus leidinius. Taip pat, POLA ėmėsi iniciatyvos suvienyti įmones, norinčias prisidėti prie vėžiu sergančių ligonių gydymo ir sukūrė POLA nuolaidų kortelę.

Gavome POLA laišką. Jame rašoma: „Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) labai džiaugiasi galėdama jums pristatyti pirmuosius savo išleistus informacinius leidinius, skirtus sergantiesiems onkologine liga bei jų artimiesiems: „Pažinkite vėžį be pradinio židinio“ ir „Vadovas onkologine liga sergančio vaiko tėvams“. Šie leidiniai gimė bendradarbiaujant su labdaros fondu „The Tiltas Trust“, didžiausia Didžiosios Britanijos paramos onkologiniams pacientams organizacija „Macmillan Cancer Support“ ir Onkologijos institutu.

Leidiniai yra verti iš anglų kalbos ir specialistų onkologų adaptuoti Lietuvos skaitytojui, kad pateikta informacija atitiktų Lietuvos sveikatos priežiūros realijas, būtų patikima bei aktuali. Šie leidiniai nemokamai platinami Vėžio informacijos ir paramos centruose, kurių kontaktus rasite internetinėje svetainėje www.pola.lt (svetainėje rasite leidinius ir skaitmeniniame formate), taip pat dėl jų atsiuntimo gali kreiptis į mus (kontaktiniai duomenys naujienos apačioje).

POLA aktyviai rengia ir kitus projektus. Jau pradedama platinti POLA nuolaidų kortelė, kurią gali gauti bet kuris asmuo, kuriam yra diagnozuota onkologinė liga. Su šia kortele suteikiamos nuolaidos paslaugoms ir prekėms, kurios yra aktualios vėžio paliestiems žmonėms. Daugiau apie POLA kortelę ir suteikiamas nuolaidas sužinosite internetinėje svetainėje www.pola.lt.“.

 

KONTAKTINIAI DUOMENYS

Dėl POLA leidinių: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel:868639032;

Dėl POLA nuolaidų kortelės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; tel:862074646;

www.pola.lt