Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:


ingrida
Namai
2009.07.03 10:50:53

2009 m. balandžio 24 d., penktadienis

(rašo Ingridos vyras- Liutauras)
Jau savaitė Ingrida namuose. Praeitą penktadienį (balandžio 17d.), buvo išleista namo, kadangi medikai jau niekuo nebegalėjo padėti, gydydami tradicinėmis priemonėmis. Auglys ataugo smegenų kamiene. Atsparus chemoterapijoms ir radioterapijoms. Konsultavo Vilniaus ir Kauno neurochirurgai. Operacija nebuvo galima. Operuojant būtų pažeisti gyvybiškai svarbūs centrai. Operuotis užsienyje neliko laiko,o ir ligonės būklė buvo per daug sunki, kad kur nors vežti. Visų nuomonė buvo vienoda- tikėtis stebuklo...

Todėl Ingrida buvo išleista namo artimųjų globon (ačiū neurochirurgui A.Šitkauskui už pagalbą ir patarimus organizuojant slaugą namuose).

Šiuo metu, pasikeisdami, Ingridą „prižiūri“ namiškiai. Aplanko draugai ir artimi giminaičiai. Ateina sesutė sulašinti lašelinę. Morališkai ir ne tik padeda didelis būrys draugų ir pažystamų iš „Kartu lengviau“, iš buvusios darbovietės -„Užupio gimnazijos“, iš buvusių mokinių tarpo. Ačiū Jums visiems už tai.

Visada Jums mielai atsakysiu į klausimus apie Ingridą telefonu: +37061626324.
Liutauras


Žymės:


 

liutaurasb
2009.07.03 14:12:57

Jolanta, 2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis

Miela Ingrida,

atsiverciu tavo dienorasti kasdien po keleta kartu, ir vis tikiuosi perskaityti, kad tu sveiksti, kad stipreji, kad atsigauni po truputi. Kad viskas pasisuko laiminga linkme, ir kad auglys pasitrauke.. Bet taip parasyta nerandu..

Tu mane visada suprasdavai, patardavai man. Kai kiti mane kritikuodavo ar smerkdavo, o as del to labai pergyvendavau - tu mane palaikydavai. Pritardavai man, o ne jiems.. Ir dar karta, visai neseniai, kai as antra karta issiskyriau ir visi is manes juokesi tikedami, kad tai as nesugyvenama (juk antros skyrybos!) tu mane supratai ir tikejai, kad ne as kalta, del to kas nutiko.. Tu manyje matei zmogu ir liepei greiciau uzmirsti tuos ziaurius zmones.. Tu manim patikejai, kai daugelis net nebande, nes daugeliui "viskas buvo aisku"!

Visuomet busiu tau dekinga, kad palaikei mane tais paciais svarbiausiais momentasi, kad supratai mane, kad suteikei man stiprybes. Kaip as galeciau dabar tau suteikti stiprybes?...


Jūratė, 2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis


Ingrida,
Nors iš pradžių rašiau atsisveikinimą, bet negaliu taip. Naktimis sutinku tave sapnuose žvalią ir linksmą. Nesiliauju apie tave galvoti kiekvieną dieną, o tada suspaudžia man skrandį ir širdis ima daužytis...
Noriu su tavimi susitikti dar 100 kartų, o po to dar kiekvieną dieną darbe, nes esi nuostabi kolegė ir dar nuostabesnis žmogus. Noriu, kad susipažintum su mano mažiuku, ir noriu, kad jis pažintų tave kaip išskirtinę asmenybę.
Meldžiu Dievą stebuklo. Ir nemanyk, kad nesi to verta.


Ugnius, 2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis

Ingridut, savo drasa ir sirdimi Tu ji nugalejai, Tu apie ji zinai tiek daug, kiek jis apie Tave nezino. Man sakei, kad jo nebijai! Todel ir mes jo nebebijom. Meldziuosi uz tave karstai ir laukiu stebuklo!


Birutė, 2009 m. balandžio 26 d., sekmadienis

Mieloji, brangioji Ingrida,

Mano širdis liejasi krauju skaitant paskutines naujienas apie tavo ligą. Tai taip neteisinga. Visą laiką tikėjau ir tikiuosi, kad tau viskas bus gerai. Labai trokštu stebuklo, nes neįsivaizduoju, kad kitaip gali būti.
Daugeliui žmonių tu esi šviesos ir vilties šaltinis, parama ir paguoda. Žinok, esi man labai brangi ir mylima. Meldžiuosi už tave.
Su meile Birutė


Ramune, 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis


Meldziames uz jusu sveikata


Justė, 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis

nepazistu Jusu.. Bet asaros kaupias akyse, kai skaitau sia istorija.
pasimelsiu uz Jus. Stiprybes!


Palma ir Juozas., 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis

Ingrida,tu ne viena,mes su tavimi...


Virginija, 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis

Šioje svetainėje nėra vienišų, nes juos kažkas suvienijo ir tebevienija. Visi esame bendrakeleiviai, bet laimingi tik tie, kurie vienija gyvenimui. Stiprybės Ingridai, Liutaurui ir visiems artimiesiems bei draugams.


Balys, 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis

Mieloji Mokytoja Ingrida, visa mano šeima ir aš, paskaitę apie Jūsų didžiulę ligą labai susigraudinom. Jūs esate ištiesų išskirtinė asmenybė, netik kovojate su savo liga, bet ir bandote tuo pačiu rūpintis kitais, kurie turi problemas, panašias į Jūsų. Tai labai Kilnu!
Jūs nepalūžot kamuojama sunkios ligos ir visuomet kitiems padėjot, tą žinau iš Jūsų pasakojimų per mūsų anglų kalbos pamokas. Visados Jus prisiminsiu kaip žmogų, nebijantį pakelti likimo smūgius, drąsiai žiūrintį į atetį. Dėkoju Jums Mokytoja už visą man suteiktą pagalbą. Stiprybės!


Virginija Dž., 2009 m. balandžio 28 d., antradienis


Stiprybės ir dievo palaimos Ingridai, Liutaurui ir visiems jūsų artimiesiems .


sidona, 2009 m. balandžio 28 d., antradienis


Liutaurui,
Mano vyras toks pat kaip tu, (atleisk, kad taip kreipiuosi-nepažįstu, tačiau oficialusis Jūs, nelabai rašosi man), mylintis, būnantis šalia: visuomet. Drąsos ir tvirtumo tau, mielas mylintis žmogau.


Sigita, 2009 m. balandžio 28 d., antradienis


Palaimos JUMS.
Su MEILE,
Sigita


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , 2009 m. balandžio 29 d., trečiadienis

vaida
miela ingrida, stiprybės jums. aš laiminga, kad gavau likimo dovaną pažinti tokį šiltą ir nuostabų žmogų. stiprybės ir slaugantiems ingridą. aš už jus visus butinai pasimelsiu. dievo palaimos jums.
Atsakyti
 
Parašyti komentarą
Slapyvardis:

E-mail:

  Enter text shown in left: