Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:


ingrida
apie mergaitę nominuotą titulu “tikiu, kad galiu”...
2009.07.03 10:42:28

2008 m. gruodžio 06 d., šeštadienis

ir vėl vaida... ir jai patinka, kai lyja ir nereikia niekur eiti... o eiles iš mūsų svetainės pirmojo puslapio “Nesakyki, kad viskas pražuvo ir t. t.” ir ji teigia išmokusi mintinai... ir ji mėgsta dirbti/ mokytis naktimis (kai aplink tylu, ramu), kai niekas netrukdo... “ateik, naktie, ir būki mano mylima” (V. Mačernis), o vakar jai jos buvusioje luokės mokykloje įteikė nominaciją pavadinimu “tikiu, kad galiu”, o ta proga net iš šiaulių konservatorijos atvyko dėstytoja, kad pagrotų jai vienai labai gražią dainą... ir dar ji sako, kad gyvenimas, tai stebuklas, kuriuo reikia džiaugtis.... ir kad jai labai patiko pasakoje geltonų plytų kelias išgirsti žodžiai, kad svarbiausia stebuklą įžvelgti paprastuose dalykuose... tai va tokia ta mūsų vaida – tikėtoja, kad gali...


beje, apie ją buvo rašyta žurnale “Luka”. Manau, žurnalo redaktoriai nesupyks, jei tą straipsnelį patalpinsiu čia, kad galėtume bent kiek geriau pažinti tą mūsų naują mergaičiukę...

Rubrika: Atvirai
Parengė: Daiva T.

VAIDA: aklumas netrukdo man gyventi

Septyniolikemtė Vaida gyvena nedideliame Žemaitijos kaimelyje – Luokėje. Čia ją visi pažįsta ir myli, čia ji puikiai jaučiasi ir nemano, kad yra kitokia nei bendraamžiai. Vaida paprasta, žavi, labai protinga mergina, tačiau... nuo kūdikystės ji nemato, yra visiškai akla.
Apie savo gyvenimą Vaida mums papasakojo be apmaudo, širdgėlos ir graudenimų. Atvirkščiai – ji kategoriškai nusistačiusi prieš visus, kurie ima jos gailėtis: ,,Akliems žmonėms nereikia užuojautos, nes jie lygiai tokie patys, kaip ir jūs. Tiesiog elkitės su mumis paprastai lyg mes matytumėme. Juk iš tikrųjų mes pasaulį ,,matome“. Tik savaip...

Vaikystė
Gimiau aš kaip ir visi – turėdama klausą, uoslę ir, žinoma, gebėjimą matyti. Tačiau labai skubėjau gimti, todėl į šį pasaulį atėjau septintą nėštumo mėnesį. Buvau gležnutė ir mane patalpino į neišnešiotų kūdikių inkubatorių, kuriame nuo deguonies perdozavimo visiškai apakau. Galbūt tai ir buvo medikų kaltė, bet aš nelinkusi ką nors kaltinti. Tai, kad nematau, tikrai neprivalau daužyti galvos į sieną ir skųstis. Nėra prasmės. Tai mano gyvenimas ir aš esu visiškai juo patenkinta.
Vaikystėje buvau labai išdykusi, todėl artimieji mane labiau saugojo. Tačiau aš vis tiek laksčiau lyg pasiutusi. Juk mano visi draugai buvo regintys. Gal atrodys keista, bet žaisdavau su jais gaudynių, mėtydavau kamuolį. Tiesiog bėgdavau į garsą ir visada pataikydavau. Jei nukrisdavo kur kamuolys, ir kas šūktelėdavo: ,,Vaida, atnešk“, nueidavau ir atnešdavau. Kaip tai įvykdavo nežinau, bet tuomet gyvenau ir bendravau su visais tarsi neturėčiau regėjimo negalios. Apskritai, nesupratau, kad esu kitokia nei kiti. Dabar, žinoma, gaudynių jau nežaisčiau:)

Šventės, baimės, nelaimingi atsitikimai
Man labai patinka Kalėdos, tiksliau labiau patinka jų dvasia. Patinka ieškoti dovanų, persirengti Kalėdų seneliu, užuosti kalėdinių vaišių kvapus. Tiesą sakant, gamina mama, nes aš nelabai sugebu, o svarbiausia man tai nepatinka. Žinoma, aš galiu užsitepti sau sumuštinį, tačiau bijau įsipilti iš arbatinuko karšto vandens. Negaliu, nes bijau. Jei nebūtų mamos šalia, įsipilčiau, bet kol kas esu labai laiminga, kad turiu tokią rūpestingą ir mylinčią mamą, kuri man padeda ir mane palepina.
Per vieną šeimos gimtadienį, kai dar nelankiau mokyklos, aš eilinį kartą išdykavau. Užsiropščiau ant stačių laiptų ir šokau nuo antro aukšto žemyn, bet užsikabinau už bortelio ir nulėkiau į apačią tiesiai ant galvos. Nežinau kaip neužsimušiau, bet tų pojūčių niekada nepamiršiu.


Hobi – dainuoti, skaityti ir naršyti internete
Man labai patinka ,,sėdėti“ internete, lankytis įvairiose svetainėse, rašyti elektroninius laiškus. Dabar viskas įmanoma. Tekstus aš surenku pati, o skaitau juos labai paprastai – mano kompiuteris - ,,šneka“.
Apskritai, skaitymas - vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Skaitau nuolat: arba pirštais knygas parašytas brailio raštu, arba ausimis - klausydama jų įgarsinimo kompaktinėse plokštelėse. Man labiau patinka skaityti pirštais, bet brailio raštu parašytų knygų nėra daug, o be to ne visos jos įdomios. Draugai galvoja, kad klausytis įgarsintų knygų yra labai paprasta, tačiau taip atrodo tik iš šalies. Kartais knyga būna įdomi, o įgarsintojo balsas arba jo balso tembras nepakenčiamas...Bet kadangi norisi ,,perskaityti“ visą, tenka prisitaikyti ar net pasikankinti. Labiausiai man patinka klasikinė literatūra: Makalau ,,Erškėčių paukščiai“, Š.Brontė ,,Džeinė Eir“, Voinič ,,Gylys“. Neseniai perskaičiau D. Tarakovskos ,,Lėliukę“. Tai labai graži istorija apie dauniukę mergaitę.
Visą kitą savo laisvalaikio dalį skiriu dainavimui. Nenorėčiau labai girtis, bet kadangi klausiate, pasakysiu: aš iš tiesų dainuoju gerai, turiu krūvas diplomų, esu nugalėjusi ne viename konkurse. O šiais metais planuoju pakliūti į ,,Dainų dainelę“.


,,Vaikai tikrai nėra žiaurūs“
Kad ir ką kas sakytų, manau, jog vaikai nėra žiaurūs. Tai tik suaugusiųjų pasakos. Vaikai turi blogų įpročių, jie nepagalvoja ką sako, tačiau ne iš blogos valios. Nėra blogų žmonių, yra tik blogi jų įpročiai. Žinoma, aš nekalbu apie žudikus ir vagis.
Šią vasarą aš jau du kartus viena važiavau į stovyklą. Mama įsodina į autobusą, palinki sėkmės ir atsisveikina. Kaskart važiuodama labai jaudinausi, bet vos išlipus stovyklos teritorijoje jaudulys kaip mat dingdavo – mane apsupdavo nuoširdūs ir linksmi bendraamžiai. Jie bendraudavo su manimi kaip su sau lygia, neakcentuodami mano negalios. O kai tekdavo išsiskirti stovėdavome apsikabinę ir verkdavome... Stovykloje ne tik susiradau daug naujų draugų, bet patyriau įvairių nuotykių. Dabar mano mama sužinos ir tą faktą, kad kartu su draugėmis šokau pro langą iš antro aukšto, nes kažkas užrakino duris...


Kaip aš ,,matau“ pasaulį
Žinau, kad žmonėms, kurie iš pradžių matė, o vėliau neteko regėjimo, psichologiškai su tuo susitaikyti yra kur kas sunkiau nei tiems kurie nemato nuo gimimo. Tačiau buityje jiems lengviau. Jie pažįsta daiktus, žino, kaip jie atrodo, gali įsivaizduoti, o aš nieko neįsivaizduoju. Kiekvieną daiktą susikuriu savo vaizduotėje pati, jį liesdama, jausdama jo formą, šilumą, faktūrą. Gal jis tikrovėje visai ne toks, bet patikrinti aš negaliu.
Žinote, kaip ,,skiriu“ spalvas? Pagal kitų pasakojimus ir savo pojūčius: geltona saulė – ji šildo, vadinasi geltona spalva yra šilta. Žolė žalia – ją liečiu, ji kvepia. Raudona – kraujas, todėl šios spalvos nekenčiu, man tai pati baisiausia spalva. Šokoladas rudas – jis saldus, man ruda spalva asocijuojasi su tuo, kad kažkas labai juokiasi.

Mokykla Kaune
Nuo trejų metų mane namie mokindavo speciali pedagogė, dirbanti su aklaisiais. Ji atvažiuodavo net iš Klaipėdos tam, kad šiek tiek pramokytų brailio rašto – skaityti ir rašyti, kad padėtų pažinti mane supantį pasaulį.
O, kai reikėjo pradėti lankyti mokyklą, tėvai mane išvežė į Kauną, nes ten buvo specialus aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras. Ten gyvenau ir mokiausi net aštuonerius metus. Šešerius iš jų verkiau kone nesustodama - labai ilgėjausi namų ir mamos. Mane guodė auklėtojos, bet, būdama dar mažiukė, net ir sėdėdama ant jų kelių, nenurimdavau – ašaros tekėjo upeliais. Dažnai sirgdavau, kad tik galėčiau sugrįžti ir kuo ilgiau pabūti namuose. Nors mane tėvai parsiveždavo kiekvieną savaitgalį, vis tiek aš ten būti negalėjau. Šiek tiek apsipratau tik po šešerių mokykloje praleistų metų.
Kaune išmokau skaityti ir rašyti, vaidinau, grojau kanklėmis. Mes turėjome specialius vadovėlius. Mūsų raštas - tai ne raidės ant popieriaus, o įspausti taškai. Skaitau aš pirštais liesdama iškilusius popieriuje taškelius, ir atpažindama jame raides, žodžius, sakinius.


Mokykla Luokėje
Prieš dvejus metus grįžau mokytis į Luokę ir pradėjau lankyti paprastą mokyklą kartu su visais bendraamžiais. Buvo labai sunku. Mano žinios buvo tokios skurdžios, kad teko lankyti klasę žemiau ir dar vytis klasiokus visose pamokose. Bet aš buvau užsispyrusi: mokiausi kartais net iki trijų nakties, papildomai dirbau beveik su visais mokytojais ir pasiekiau savo – mano vidurkis mokslo metų gale buvo 9.
Visi mokiniai labai draugiški, nuoširdūs ir žinau, kad mane myli. Iš kur žinau? Na, jie to atvirai nesako, bet aš jaučiu tą iš jų balso intonacijų, prisilietimų, pagalbos. Aš irgi visus juos labai labai myliu. Lytėjimas man yra labai svarbus. Kai atsakinėju per pamoką, visi mokytojai man duoda ranką. Taip suprantu, kad pašnekovas manęs klauso, suprantu, koks jo santykis į mane. Sunkiausia man fizika ir anglų kalba, o labiausiai nepatinka fizinis, nes mokytoja verčia mane sportuoti – daryti įvairius pratimus. Tačiau man labai patinka visi mokytojai, todėl į mokyklą einu su džiaugsmu.

Baimės, netikėtumai

Nors kiti neregiai myli šunis, aš nemėgstu gyvūnų, o kačių ir šunų juo labiau. Aš jų bijau. Bijau, nes negaliu nuspėti jų elgesio. Juk jie nešneka ir negali man pasakyti, kaip mane vertina ar ką planuoja daryti po akimirkos. Prie mūsų namo yra šuo, katė, bet ir jų aš vengiu. Bijau.
Tačiau antra vertus aš labai mėgstu baisius, ekstremalius atrakcionus. Tarkim amerikietiškuose kalneliuose man visai nebuvo baisu, tik šonus atsitrankiau.
Žinoma, apart piktų gyvūnų neregių tyko ir kitokie netikėtumai. Tarkim maistą aš atsirenku pagal kvapus: juk ,,Ace“ ar ,,Ariel“ nei valgysi, nei gersi. Jie turi savo specifinį kvapą. O be to šaldytuve jų niekas ir nelaiko. Tarkim aš nemėgstu žuvies, galiu gyventi be mėsos, bet labai mėgstu cepelinus ir įvairias daržoves. Jei paragauju ir man neskanu, pastumiu lėkštę ir sakau: ,,Fu, ne“. Labai mėgstu tortus, pyragus, saldainius. Tačiau daugelį produktų pagal išvaizdą nepasirinksi, tenka juos tikrinti liežuviu.


Esu ,,kietesnė“ nei atrodo
Norite papasakosiu, kaip aš perku saldainius? Ogi atsistoju priešais pardavėją ir sakau jai: ,,Prašau man išvardinkite, kokių turite saldainių. Ji vardina, vardina, tada aš ir sakau, o šituos prašau duoti man paliesti. Ji duoda paliesti. Tada aš ir vėl sakau, o dabar man šį saldainį pasverkite, nes aš noriu jį paragauti, o jei bus neskanus, neišgyvenkite, aš už jį vis tiek sumokėsiu. Taip ir renkuosi. O jei kuris saldainis man patinka, nusiperku jų daugiau.
Kartą Kaune vienoje ,,Maximoje“ mane apgavo 1 Lt. Niekada šito nepamiršiu. Su drauge pirkau pusę kilogramo saldainių ir riešutų. Prie kasos sumokėjau, išėjau. Po to draugė pažiūrėjo į kasos čekį ir pasakė, kad saldainių yra mažiau nei kad sumokėjau. Nuėjome į kitą parduotuvę, dar kartą juos pasvėrėme ir aš ,,užsidegiau“. Sakau draugei: ,,Grįžtam“ , o ji man sako: ,,aš tau duosiu ne 1 Lt, o 5 lt. tik niekur neikim.“ Bet aš užsispyriau. Grįžau prie tos kasos. Kasininkė ant manęs kėlė balsą ir ,,išdėjo“ į šuns dienas. Tuomet aš nuėjau į informaciją ir išsikviečiau valdžią. Jos ilgai ten aiškinosi, ir galų gale kasininkė manęs atsiprašė. Norėjo ir tą litą atiduoti, bet aš jai jį padovanojau ir dar pridūriau: ,,Gali tą litą turėti, bet tokių kaip mes daugiau nė nemėgink apgaudinėti.“ Atsisveikinau ir išėjau pro duris.
Metalinius pinigus aš pažįstu juos lytėdama, bet dėl popierinių visada klausiu aplinkinių. Šiaip ant popierinių pinigų yra specialūs akliesiems skirti ženklai, bet aš jų neužčiuopiu – jie per daug nekokybiškai pagaminti.


Geriausia draugė, vaikinai, ateities planai
Turiu dvi geriausias drauges keturiasdešimtmetę psichologę Rasą ir vienmetę Vilmantę. Ji yra labai įdomus ir nuoširdus žmogiukas. Aš ją labai myliu. Mes kartu einam į kavines, teatrus. Teatre aš žiūriu spektaklį klausydama. Kartu su ja einame pasivaikščioti, šnekamės, juokaujame. Man patinka, kad ji, kaip kitos merginos, dar nesvaigsta dėl bernų. Nesakau, kad tai blogai, tačiau kol kas man yra daug daugiau kitų įdomių temų.
Meilė manęs dar neaplankė, bet aš dėl to nė kiek neišgyvenu. Manau, kad viskam savas laikas. Kadangi po mokyklos planuoju studijuoti, tai galbūt ten susitiksiu sau skirtą vaikiną. Žinau tik vieną, kad su neregiu draugauti ir gyventi nenorėčiau. Nežinau, kodėl, tiesiog nenorėčiau ir tiek.
Kadangi paminėjau studijas, galiu prasitarti ir apie savo planus. Iš pradžių labai norėjau studijuoti žurnalistiką, tačiau dauguma žmonių man tvirtino, kad akliems tai padaryti būtų pernelyg sudėtinga. Bet ačiū Dievui, turiu dar vieną svajonę – noriu tapti muzike. Na, o po to, jei viskas bus taip, kaip planuoju, gal kokioje radijo stotyje vesiu muzikinę laidą.

Kreipimasis į bendraamžius
Norėčiau pasakyti visoms LUKOS skaitytojoms, kad žmonės neregiai tokie patys kaip ir jūs. Todėl nereikia mūsų gailėtis, tiesiog bendraukite su mumis kaip su visais ir leiskite jus paliesti. Juk liesdami, mes ,,matome“ pasaulį. O jei norite, galite man parašyti laišką, aš mielai jums atrašysiu. Rašykite man Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Žymės:


 

Billy
2020.03.31 16:39:40

TOBULINIS MEILĖS SPALVAS RATUOKLIS, KURITE KONTAKTAI UŽ JŪSŲ UŽTIKRINTĄ VEIKLĄ IR SUSISIEKITE, KAD SPRENDŽIAMA

Negaliu pamiršti, kaip gydytojo PADMAN svetainė: https://padmanspell.com padėjo man atkurti santuoką po to, kai 4 mėnesius išsiskyriau su savo žmona iš ginčo. Ji paliko ir niekada negrįžo pas mane. Aš padariau tiek daug, kad susigrąžinti ją, bet niekas nepasisekė, kol pamačiau komentarą internete, kai kas nors liudijo, kaip daktaras PADMANAS padėjo jam susigrąžinti savo žmoną. Būtent taip aš susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ ir parašęs mano problemą jis patikino mane, kad jis padės man sugrįžti su žmona per 24 valandas po meilės burtų išsakymo, o kai jis pasakė žodį, mano žmona grįžo namo ir maldavo, kad jai labai gaila, kad mane paliko, šiandien grįžau su savo žmona ir mes abu laimingi ir vėl gyvena kartu. Aš žinau, kad ten yra daugybė žmonių, norinčių susigrąžinti meilę, susisiekite su dr. Didžiąja, nes jis yra puikus atsakymas į jūsų problemą. Susisiekite su juo: paskambinkite / „WhatsApp jam“: +19492293867 https://twitter.com/padman_dr. Svetainė: https://padmanspell.com/index-3.html El. Paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Shira Hamid
2022.07.01 03:59:26

Ar jūsų vyras staiga pasakė, kad nori skyrybų, o jūs norite, kad grįžtumėte ten, kur šeimoje vis dar yra meilė? Tada daugiau neieškokite, nes puikus burtininkas daktaras Ajayi yra kaip tik jums. Pagal profesiją esu bankininkas, kai žlugo mano 7 metų santuoka, tai tikrai sudaužė mano širdį ir netgi paveikė mano darbą, nes aš visada galvojau ir nesusikaupiau. Aš tikrai myliu savo vyrą, todėl ieškau būdų, kaip jį susigrąžinti po maždaug 5 mėnesių skyrium. Sutikau vyro liudijimą, kuris sakė, kad jam pavyko gauti darbo paaukštinimą, padedamas puikaus burtininko daktaro Ajayi, todėl susisiekiau su juo, paaiškinau jam santuokos problemas ir jis patikino, kad viskas susitvarkys. geriau man, bet pasakiau kai kuriuos dalykus, kuriuos reikia padaryti, kad pasiekčiau savo tikslą, aš vykdžiau jo nurodymus ir šiandien vėl gyvenu laimingai su savo vyru, jis tikrai nuostabus žmogus ir palaimintas savo dievų. Susisiekite su gydytoju Ajayi dėl bet kokių gyvenimo problemų jo Viber arba WhatsApp numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nesigailėsite su juo susitikę.
Atsakyti
 
Camila Acuna
2022.08.21 21:47:52

Prieš kelias savaites pradėjau pastebėti keistą savo vyro elgesį ir sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir, kaip ir Rodicas, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. susisiekite su gydytoju Ilekhojie naudodami Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Pamela Hugo
2022.09.12 15:09:53

Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir, kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Ieškojau atsitiktinių istorijų internete, kai pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Aurelia Daiva
2022.09.16 09:57:48

Radau dievišką padėjėją, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako. Net jei praėjo kelios dienos, kol mano burtai išaiškės, o rezultatai nuostabūs… laimina jus ir, kad Dievas jus saugotų ir sveiktų. Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259. Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos problemas El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Dalia Skirmante
2022.09.21 12:13:26

Mano vyras paliko mane su dviem vaikais, aš jaučiausi siaubingai ir vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emocinga, nes vaikai manęs nuolat klausinėjo, kur yra tėtis. Ačiū daktarui Ilekhojie, kurį sutikau feisbuke, kuris grąžino mano vyrą namo ir atkūrė taiką tarp mūsų. Vieną tą ištikimą dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie ir akimirksniu pajutau poreikį kreiptis į jį pagalbos, ir dabar džiaugiuosi, kad man viskas baigėsi gerai. Mano vyras dabar yra namuose su mano vaikais ir iki šiol mano namuose niekada nebuvo tiek meilės ir džiaugsmo. Turite panašių problemų, pasakykite man, kaip jis galės jums padėti. Susisiekite su daktaru Ilekhojie El. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinkite +2348147400259
Atsakyti
 
Loana Alin
2022.09.27 16:40:16

Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Mes su vyru vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259)
Atsakyti
 
Iveta Meja
2022.09.28 22:37:11

Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 8 mėnesius po to, kai Shawn išsiskyrė su manimi, bet kai pamačiau žmonių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, man buvo labai malonu paprašyti jo pagalbos. Jis paaiškino viską, ko reikia norint atlikti susitaikymo burtą, ir aš juo pasitikėjau visa širdimi. Lygiai per 3 dienas mano vaikinas, kuris vaikino mane kelis mėnesius, skambino man 15 kartų vietoje. Buvau šokas, nes jis buvo tas, kuris mane užblokavo ir persikėlė į kitą vietą. Dabar esame laimingi kartu ir laukiame pirmagimio kartu. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą ir taip pat įspėti visuomenę apie šį puikų žmogų. Kreipkitės į jį asmeniškai, jei jums reikia jo pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Angelina Brooks
2022.10.02 23:41:20

Susitaikymo puslapyje pamačiau nuostabų Helmos liudijimą apie gerus daktaro Ilechodžio darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp / viber: +2348147400259 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Imelda Diamante
2022.10.04 11:11:27

Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai )
Atsakyti
 
Saida Vilma
2022.11.27 07:40:09

Mano mielas vyras paliko mane dėl kitos moters ir aš likau nežinioje. Tai įvyko taip greitai ir per kelias dienas mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Jis tiesiog išmetė mane po 3 metų be žodžių. Susisiekiau su daktaru Ilekhojie jo el. paštu ir jis pažadėjo atlikti susitaikymo ritualą, kad padėtų mums vėl susiburti. Praėjus mažiau nei 48 valandoms po ritualo, mano vyras vėl pradėjo mane išbandyti ir pasijuto siaubingai dėl to, ką ką tik išgyveno. Jis pasakė, kad aš buvau svarbiausias žmogus jo gyvenime ir dabar tai žino. Mūsų santuoka dabar tvirta ir stabili. Ačiū, daktare, už susitaikymo ritualą, kurį atlikote dėl manęs. Tu esi Dievas, siųstas atkurti iširusią santuoką. Nuoširdžiai rekomenduoju daktarą Ilekhojie visiems, turintiems iširusios santuokos ar santykių problemų. Jo el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Loana Alin
2022.11.30 08:11:45

Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Mes su vyru vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Atsakyti
 
Inga Eugenus
2022.12.05 20:39:28

Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Aš ir mano vyras vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Cristina
2022.12.06 21:54:59


Mane atstūmė 4 metų vyras, labai skaudu, kad visą laiką buvau apleista, susiduriau su vyru ir jis pasakė, kad tai neveikia ir reikia skyrybų.. Jaučiausi prislėgta ir man reikia sprendimo, nes labai jį myliu. Internete ieškojau sprendimo ar konsultacijos, kai užtikau atsiliepimų puslapį. Žmonės su panašiomis problemomis kaip ir aš. Man pasisekė, kad moteris paliko el. laišką, kad galėčiau susisiekti, žengiau drąsų žingsnį, nes buvau tokia prislėgta ir jaučiuosi kaip mirti. Susisiekiau su daktaru Ilekhojie, kuris man atliko susitaikymo burtą, o mano vyras grįžo namo prašydamas atleidimo. Šiandien praėjo 3 mėnesiai kartu po susitaikymo burtažodžio ir mano vyras niekada nepasikeitė mylėti mane. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie šiandien el. paštu: ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba WhatsApp šiuo numeriu +2348147400259
Atsakyti
 
Claire Emerick
2022.12.11 08:34:03

Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Visur ieškojau pagalbos internete, tada pamačiau tiek daug žmonių, komentuojančių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, per vieną iš komentarų susisiekiau su juo ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, o jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip tai padarys. padėk man per tris dienas su juo susitaikyti. Praėjo lygiai mėnuo, kai susisiekiau su juo ir viskas buvo tobula, ir aš turėjau paskelbti šią žinutę, nes jis nusipelno visų gerų žodžių už man pagalbą. Sąžiningai palieku čia jo kontaktą El. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba susisiekite su juo per Whatsapp (+2348147400259)
Atsakyti
 
Imelda
2022.12.13 10:10:31

Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai )
Atsakyti
 
Motina Nojus
2022.12.15 09:16:59

Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia visiems palieku jo kontaktą. El. paštas: ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Whatsapp arba Viber: +2348147400259
Atsakyti
 
Brett Cusack
2022.12.16 13:32:00

Today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 8months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me . I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw a good reviews of Dr Adoda and how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via Website on ( http://dradodalovetemple.com/shrine ) . He gave me reason to live again and he prepared a ( Reunion Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help also. Website: ( http://dradodalovetemple.com/shrine ) Eternally grateful Adoda I highly recommend
Atsakyti
 
Pamela Hugo
2022.12.19 17:03:53

Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi. Mano vyras 5 metus mane apgaudinėjo ir aš susidūriau su juo, dėl ko kilo muštynės, dėl kurių jis paprašė skyrybų. Verkiau savaites ir vos nenusižudžiau. Kai internete ieškojau atsitiktinių istorijų apie žmones, kurių situacija panaši į mano, pamačiau kažkokios Claire Emerick liudijimą apie tai, kaip daktarė Ilekhojie sugrąžino taiką į savo santuoką. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybų planus, ko aš ir norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašydamas, kad mane apgaudinėjo ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Jei esate tokioje pačioje situacijoje kaip aš, susisiekite su Dr Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. pašto adresas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Telegram arba Whatsapp +2348147400259
Atsakyti
 
Kylie Thiago
2022.12.21 01:03:43

Kai radau Dr Ilekhojies kontaktą internete. Man prireikė visiško palūžimo, kad suprasčiau, jog turiu jam pasakyti, su kuo susidūriau savo santuokoje. Padariau karo kambarį savo miegamojo spintoje ir nuėjau tiesiai į Šaltinį! Daug kartų buvo sunku; mano vyras vis dar buvo namuose, nepalaikė ir vis dar norėjo skyrybų, bet aš žinojau, kad tai, ką turiu, išlaikys mane ir mano dukrą. Praėjusį šeštadienį netikėtai atėjo dr. Ilekhojie susitaikymo burtai, kurie padėjo jam nuspręsti, ar jis apleistų mus arba dirbtų prie mūsų santuokos. Tik per susitaikymo burtą jis iš tikrųjų pasakė, kad vis dar nori būti vedęs, ir atšaukė sutartį dėl būsto, kurį ketino įsigyti Kalifornijos Hemet mieste! Iš tiesų, nieko nėra neįmanomo naudojant Dr Ilekhojie susitaikymo burtus. Niekada nepasiduok!" susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje. El. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefono numeriu +2348147400259
Atsakyti
 
Sandrine LAPORT
2023.01.02 16:11:25

J'ai été victime d'une arnaque sentimentale d'une somme importante et une amie qui a aussi été victime de ce genre d'escroquerie m'a donné l'adresse d'un officier de Police d'un Organisme de lutte contre la cybercriminalité. Après avoir contacté le fonctionnaire de police et en suivant ses instructions, ces escrocs ont été arrêtés et tous les fonds que j'avais perdu m'ont été remboursés .Pour cela je vous invite tous, vous qui avez été victime de toute sorte d'arnaque de contacter cet argent de la police dont l'adresse mail est la suivante :

Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Atsakyti
 
Ivana Sergi
2023.01.10 15:29:35

25 metai, praleisti santuokoje, buvo prarasti, nes kita moteris nusprendė užkerėti mano vyrą. Nusivyliau beviltiškai ir prisijungiau prie grupės moterų, kurioms padėjo daktarė Ilekhojie, komentarų. Jis man paaiškino apie mano vyrą veikiančią tamsiąją magiją, kurią prieš kelias dienas taip pat patvirtino būsimas kasatorius. Daktaras Ilekhojie papasakojo man viską, ko man reikėjo, kad sulaužyčiau tamsiąją magiją, ir per buvusias 3 dienas mano vyras pasikeitė ir pradėjo elgtis kaip koks nors išėjęs pertrauką. Jis tapo Sergiu, už kurio susituokiau prieš 25 metus. Dabar viskas normalu ir aš taip džiaugiuosi, kad per praėjusias atostogas turėjau visą šeimą. Dėkoju daktarui Ilekhojie, kad manęs nenuvylėte. Pasikalbėkite su juo apie savo santuokos problemas ir suraskite sprendimus. El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Telefonas / Whatsapp +2348147400259
Atsakyti
 
Inga Eugenus
2023.01.24 08:51:22

Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su daktare Ilekhojie, kuri kažkada sutaikė ją ir jos vaikiną. Aš tiesiogiai kalbėjausi su gydytoju, kuris patikino, kad susitaikysiu su vyru po to, kai buvo atliktas ritualas, skirtas atkurti mūsų prarastą ryšį. Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti.
WhatsApp: +2348147400259
Skambinti: +2348147400259
El. paštas: ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai )
Atsakyti
 
Camila Vergas
2023.01.27 11:17:33

Aš tiesiog turiu duoti šį liudijimą čia, Meilė niekada nepasiduoda, nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria visomis aplinkybėmis. Suteikiu Dievui visą šlovę už tai, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą I've Ajayi, jis padėjo man atkurti iširusią santuoką, kai vėl nebuvo vilties, padėjo susigrąžinti vyrą, o dabar mylime ir gerbiame vienas kitą. kita, tiek daug meilės santuokoje. Daktaras Ige Ajayi. Jo specializacija – meilės burtų liejimas. Norite, kad jūsų buvęs vyras, buvusi žmona ar bet kas, ko norite, grįžtų į savo gyvenimą. Susisiekite su juo el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai / WhatsApp +2348130035939
Atsakyti
 
Parašyti komentarą
Slapyvardis:

E-mail:

  Enter text shown in left: