Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:


ingrida
apie Judy Garland...
2009.07.03 10:45:35

2009 m. sausio 03 d., šeštadienis

Judy Garland (1922-1969)- amerikietė aktorė ir daininkė, labai tragiško likimo...
štai keletas citatų iš jos pasisakymų:
“Visuomet būk pirmos kategorijos versija sau, vietoj to kad būtum antros kategorijos versija kam nors kitam.”
“Aš galiu gyventi be pinigų, bet negaliu gyventi be meilės.”
“Aš niekada nežiūrėjau pro rakto skylutę neįsitikinus, kad niekas nežiūri iš kitos pusės.”
“Aš esu tokia legenda, taigi kodėl aš tokia vieniša? Pasakysiu jums – legenda būti gerai, jeigu turi kažką šalia, kas tave myli.”
“Nakties tyloje aš dažnai tikėdavausi bent kelių meilės žodelių iš vieno žmogaus, labiau nei tūkstančio žmonių aplodismentų.”
“Mano gyvenimas ir karjera buvo kaip karuselė. Aš patyriau ir didžiulį pasisekimą ir visiškai žlugdantį nuosmukį.”
“Mes galime švaistyti savo brangų laiką svajonėse, gimusiose vaizduotėje, maitinamose iliuzijomis ir sugniuždomose realybės.”
“Niekada nesi toks vienišas, kaip būdamas scenoje. Pats košmariškiausias jausmas pasaulyje - staiga pasijusti tarsi tave išmestų vieną priešais tūkstančius žmonių.”


tik šiandien atradau šią nuostabią moterį... ir supratau, kad visais laikais ir mylima, ir kenčiama, ir neapkenčiama yra vienodai... tik norėjau jus sudominti... jei kam įdomu, internete daug informacijos (daugiausia angliškai, bet yra ir lietuviškai, o dainos gi dainuojama tarptautine kalba) apie šią be galo įdomią asmenybę ir jos dainų yra taip vadinamame “youtube”, o režisierius Albertas Vidžiūnas Nacionaliniame dramos teatre yra pastatęs spektaklį pagal jos biografiją pavadinimu “Apkabink mane”, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Rasa Rapalytė (taip pat atlikusi ir Editos Piaf vaidmenį biografiniame spektaklyje “Dienos ir dainos”)... tik nežinau, ar tą spektaklį dar kada rodys- tiesiog reikia sekti repertuarą www.teatras.lt

Žymės:


 

Parašyti komentarą
Slapyvardis:

E-mail:

  Enter text shown in left: