Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

sveiki,turejau cistinio auglio operacija,po kurio atsirado sie reiskiniai-sutriko mastymas,suvokimas,atmintis,nebegaliu mokytis,nieko ismokti,skonio ir kvapo receptoriai,sunkiai jauciu skausma,vakar buvau pas daktara sake,kad nuotraukos puikios,akiu dugnas neblogas,tik yra gerejanti komunikuojanti hidrocefalija,kuri sake gereja.ar tai gali buti visi pozymiai del dar esancios hidrocefalijos?ar ja ''apgydzius'' visi pozymiai isnyks?ar man gali buti dar kas,jei daktaras nesileidzia i kalbas del tokiu negalavimu?aciu

Atsakymas

gerb smilte, ar surastumėte galimybę persiūsti jusų pooperacines nuotraukas? gal galėčiau ką patarti. Mana, kad gydytojas teisus, nes šie negalavimai daugiau susiję su bendra smegenų būkle o ne su buvusia operacija, todėl gydytis reikėtų pas neurologą