Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, gerbiamas Daktare, Turiu ligonį, kuriam diagnozuota 4 laipsnio glioblastoma. Prieš 7 metus buvo išoperuota 3 laipsnio astrocitoma. 7 metus mes pragyvenome labai pilnavertį gyvenimą, tačiau ligos recidyvas praėjusią vasarą mus privertė prisiminti šią baisią ligą. Šį kartą auglys ataugo tokioje vietoje, kad operuoti nebegalima... Bet mums dar taikė radioterapiją (kartu su temodaliu), dar ir grižę į namus, išgėrėme vieną dozę... Gerbiamas Daktare, ar tai jau viskas?.. Mano brangaus žmogaus sveikata prastėja... Paguldžiau jį į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių (nes pati esu neįgali ir negaliu slaugyti pati fiziškai), tačiau ten skirtas nuo galvos skausmo morfijus labai blogai toleruojamas (žmogus nekalbėjo, nebuvo įmanoma pamaitinti nei pagirdyti ir pan...). Porą dienų neleidus jo, sveikata bent kitokia. Kas man galėtų patarti, kas galima vartoti nuo skausmo, kuris kol kas nebūna pastovus, o tik užeinantis ? Aš prieš morfijų, nes gal jis per anksti ? Mes dar vartojam dexametazoną ir trileptalį. Gulint Slaugos skyriuje, neįmanoma kreiptis į kitą įstaigą... Bet man taip reikia pasitarti būtent dėl morfijaus... Ačiū

Atsakymas

Ger almėnaite. Žinoma be morfijaus yra ir kitų medikamentų. Tik jų skyrimą reikėtų derinti su gydančiauis daktarais. Nemanu, kad reikia skubėti į kitą įstaigą. A. Šitkauskas