Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

laba diena noreciau suzinoti ir paklausti . mano vaikui tomukui anksciau dare visus tyrimus ir gydemes nuo epilepsijos , padarem magnetini rezonansa ir rado kaireje medaliai matoma retrocerebeliarine cista spaudziamas smegeneliu pavirsius ,vermis cerebellaris apatines dalies hipoplazija . noreciau suzinot ar tai povojinga labai pergyvenu del savo sunaus.aciu lauksiu atsakymo

Atsakymas

gerb Rasa. Smegenų arachnoidinės cistos nėra pavojingos, tačiau jeigu jos sukelia kompresiją, dė epilepsijops jos gali būti šalinamos. Nes besikartojantys priepuoliai labiau kenkia vaiko sveikatai. Tik sprendimą papratai daro gydytojų konsiliumas dalyvaujant neurologui ir neurochirurgui. A. Sitkauskas