Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

laba diena.noriu paklausti dėl Deksametazono poveikio ir vartojimo. mano sesei prieš 6 metus buvo diagnozuota astrocitoma (galvos smegenys), 2 kartus operavo.sake nekroze atsirado dar. dabar ji invalide (gulintis ligonis, jauna dar). visa laika vartoja dexametazona, bet kiek žinau, jis negydo, o jo šalutinis poveikis organizmui didelis. jai sutriko ir rijimo aparatas.aišku ir psichika. dar sirdies ritmas padidėjo - 95-120, pastoviai. silpna labai. kuno mase padidejo, nors labai mazai ka suvalgo. ar tai nuo ilgalaikio Dexametazono vartojimo gali buti? ar galime mažinti jo dozę, kaip.?

Atsakymas

Dėl dexametazono nutroaukimo visgi galėtų patarti gydantis gydytojas. Nes ilgai vartojant staiga nutraukus būklė gali pablogėti. beto manau, kad būklė blogėja dėl pagrindinės ligos, o ne nuo dexametazono. Su pagarba a. Šitkauskas