Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Gerb. Gydytojau, prieš mėnesį man buvo atlikta MRT. Išvada: gl. pineale 15x10x10 cistinė struktūra, periferinis k/m kaupimas, liečia lamina quadrigemina; vandentiekis nekompromuotas. Cista matomai ne neoplastinė, tačiau panašiai atrodo ir pineocitomos. Labai prašyčiau Jūsų pakomentuoti šią išvadą paprasčiau. Ar tai reiškia, kad aš galvoje turiu auglį? (kurioje galvos vietoje?) Ar reikia operuoti? Ar įmanoma operacija? Man dažnai skauda akis, spaudžia jas iš viršaus bei kankina dideli kaklo skausmai. Galva dažnai būna karšta. Ar tai yra susiję? Mielas Gydytojau! Konsultavausi su neurochirurgu ir jis paskyrė man pakartotiną MRT po šešių mėnesių.Norėčiau pasiteirauti, ar man kantriai laukti, ar man kur reikėtų kreiptis?pagarbiai,Zita

Atsakymas

padarykitei štai ką... Ramiai atlikite MRT po 6 mėnesių ir dar kartą
man parasykite.
As planuoju straipsnį apie pineocitomas siame tinklapyje. Gal spesim
iki to laiko