Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Gerbiamas, daktare, norėčiau paklausti ar didelė tikimybė susirgti vėžiu jei mano promočiutė mirė nuo kepenų vėžio, močiutė mirė nuo metastazinio melanomos auglio smegenyse, mano tėčiui pašalinta akis,nes buvo akies melanoma ir šiuo metu jam išoperuotas smegenėlių kirmino navikas tik dar laukiame atsakymo koks tai buvo navikas? Ar didelė paveldimumo tikimybė? Ir ar mes su broliu galime kažkaip nuo to apsisaugoti?

Atsakymas

Laba diena. Manau kad tikimybė susirgti kokios nors lokalizacijos
tikimybė ne didesnė nei kitiems žmonėms. Visų prima todėl, kad
močiutės ir tėcio augliai skirtingi. O gyvenime sunku būti tikram kad
nesusirgsi... Svarbiau atsiradus įtarimui atlikti profilaktinius
patikrinimus. A. Sitkauskas