Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Gal galetumete pasakyti ar su sios ligos diagnoze zmogus gali atlikti samoningai teisinius juridinius veiksmus, kaip pardavima nekilnojamojo turto? Ligos diagnoze neoplasma cerebri l. parietotemporalis sin. hospitalizuojant skundesi galvos svaigumu skausmu, bendru silpnumu, orientacijos koordinacijos, eisenos sutrikimais. buvo gydyta del iseminio insulto, (diferensijuota su tumoru, MRT nebuvo atlikta), bukle pradejo blogeti pries pora savaiciu. Samone GKS-14 balu, dalinai dezorientuota vietos bei laiko atzvilgiu, vyzdziai simetriski, palyginta des. n/l rauksle. Paliepimus vykdo visomis galunemis, jega des. 4 balai, kaireje 5. Teigiamas babinskio simptomas desineje. Koordinacija sutrikusi, statine ir dinamine ataksija.

Atsakymas

ATsiprasau, dėl pavojaus veltis į teisinį kanfliktą as nežinodamas
aplinkybių į šitą klausimą atsakyti negaliu.Čia labai daug teisinių
momentų A.