Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, paskaitinėjau svetainę "kartu lengviau" ir norėjau jūsų paklausti patarimo... Nuo rudens patiriu įvairių autonominės sistemos sutrikimų, kaip ryjimo funkcijos, skrandžio, pusiausvyros, atminties(ypač buvo keista,kad pamiršdavau gerai žinomus vardus, pavadinimus), kraujagyslių ir pan. Šie sutrikimai palyginus greit praeidavo, maniau,kad tai nuo nervų, nes jų turėjau netrumpą laiko tarpą. Nuėjau pasikonsultuot su gydytoju, bet jis neatrodė labai susidomėjęs šiom bėdom, dažniausiai sakydavo "tai ko čia atėjot? juk dabar nieko neskauda". Kažkada jam užsiminiau,kad norėčiau nueit pas neurologa, jis atsakė, kad jam neatrodo, jog to reikia, tai kažkaip tiesos perdaug nesiekiau. Bet šį pavasarį netyčia perskaičiau straipsnį apie smegenų navikus ir kai kurie simptomai atitiko, tai pasakiau gydytojui, jis mane pagaliau užrašė pas neurologą, tai gegužės pradžioje buvau ten nuėjus. Tačiau ir vėl nieko naujo, neurologas truputį paklausinėjo, refleksus patikrino ir pasakė,jog nesijaudinčiau tai nuo nervų, dar išrašė raminamųju lengvų. Maniau,kad tuo viskas ir baigės, bet po 1,5 mėnesio nuo apsilankymo man pradėjo reikštis ir regos sutrikimai, neaiškus vaizdas, seilių perteklius.. Va ir vėl neramu.. Ką manote, ar turėčiau vėl bandyt kreiptis i daktarus, o gal tai tikrai mano nervų šėliojimas? Kaip atskirt tą ribą? Mano aptarti simptomai paprastai praeina ir nepasikartoja, gal reiktų kreiptis ne i neurologa? Ačiū už sugaištą laiką

Atsakymas

Tik Jus apžiūrėjęs gydytojas gali tiksliai įvertinti Jūsų skundus, daryti išvadas ir spręsti apie esamą ar nesamą patologiją, tad manyčiau, jog turėtumėte pasitikėti Jus konsultavusiais gydytojais. Jeigu Jus visgi neramina Jūsų simptomai, galbūt verta išklausyti kitą nuomonę, pasikonsultuoti su kitais specialistais. Jūsų išvardinti simptomai, nors ir nežinant Jūsų pilnos anamnezės ir atliktų tyrimų duomenų, kurie būtų labai vertingi ir netgi būtini, norint daryti galutinius sprendimus, yra nepakankama prielaida už galvos smegenų auglį, kitaip tariant, manyčiau, kad duomenų už smegenų auglį nėra.