Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

sveiki,po vandenines astrocitomos operacijos galvoje praejo jau 3 menesiai ir vis tas pats nuo pat pirmos operacijos dienos-keisti reiskiniai-nelabai jauciu kojas,rankas,kvapa,skoni,skausma,sunku kvepuoti,eiti,sutriko mastymas,suvokimas,atmintis.daktarai operacija dare zemiau pakausio ribos ir prie smegenu neprisiliete,ziurejo kompiuterines nuotraukas ir sake jokiu isliekamuju reiskiniu.pries operacija turejau HERBI.kas man?nauja liga?ar tai viskas praeis metu eigoje?padekite,nezinau ka man daryt,aciu

Atsakymas

Labai atsiprasau, bet negali konkreciai atsakyti į jūsų klausimą.
Manau tai ką jaučiat yra pooperaciniai pakitimai, susiję su limbinės
žievės dirginimu,  manau astrocitomos pašalinti neprisilietus prie
smegenų neįmanoma, nezinau tokios " vandeninės astrocitomos" ir
rekomenduoju pasikliauti gydančių gydytojų nuomone. Nes vertinti
galėčiau tik turėdamas visas nuotraukas prieš ir po operacijos, bei
įvertinęs ligonio būklę.