Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

gydytojai isoperavo galvoj augliuka, bet liepe svytint butinai, bet nuo svytinimo galima apakti, ka daryt, gydytojas sake butinai svytint?ka patartumet?Aciu uz atsakyma

Atsakymas

Laba diena, Inga,

Deja, nelabai galėčiau pakomentuoti Jūsų situacijos, nes deja, nežinau, koks auglys operuotas, koks gautas biopsijos atsakymas bei nežinau auglio lokalizacijos, tad galėčiau tik spėlioti. Visgi, dėl spindulinio gydymo taikymo poreikio ir galimybės turėtumėte pasišnekėti su Jus operavusiu neurochirurgu.

Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas