Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Gerb.Daktare,turiu Jums klausimą. Jau daugiau nei metus,mane kamuoja dešinės pusės galvos skausmai.Skausmai būna labai dideli,staigūs duriai lyg peiliu,jaučiu didelį spaudimą.Sawijauta būna tokia,lyg būtų kas nors užpylę wandens,aš girdžiu ką kalba žmonės,bet tuo metu man tai suwokti labai sunku.Pastaruoju metu kalba pasidarė kažkokia neaiški,kartais pasakau normaliai,o kartais papraščiausias žodis būna nesuprantamas,pasakau ne tas raides,kokias reikia.Man sunku pailsėti,nes skausmai nepraeina.Turėjau galvos traumą,ar tai gali kaip nors būti sietina su šiais skausmais?Ar gali būti kažkas rimto?

Atsakymas

Laba diena, Živile,

Jūsų išvardinti simptomai būdingi ne vienai ligai, tad tiksliai pasakyti, kas Jums galėtų būti negalėčiau. Praeinantys galvos skausmai, bendras silpnumas, pykinimas, galvos svaigimas - gali būti likę reiškiniai po traumos, tai vadinamasis pokomocinis sindromas, tačiau jis paprastai pasireiškia praėjus nuo savaitės iki mėnesio laiko po traumos. Taigi, nežinant Jūsų pilnos anamnezės, ypač apie traumą, jos laiką, sunku būtų spręsti, ar tai gali būti liekamieji reiškiniai po traumos. Siūlyčiau kreiptis į savo šeimos gydytoją arba pasirodyti Jus gydančiam neurologui bei papasakoti visus šiuos skundus. Gydytojai, žinodami visą Jūsų anamnezę, galės spręsti, ar reikalingi kokie nors tyrimai bei galės išspręsti Jūsų problemą.

Pagarbiai,
gyd. A. Šitkauskas