Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Labas vakaras ar tai normalu kad po ependimomos pasalinimo operacijos(pries 1,5 men.)pastebejau kad kartais prarandu realybes suvokimo jausma ir kartais toje galvos puseje buna lengvi skausmai?

Atsakymas

Laba diena, Elena,

Kaip jau minėjau, nežinau visos Jūsų istorijos, galiu tik spėlioti. Nemažai kas priklauso nuo auglio tikslios lokalizacijos, operacijos radikalumo. Galvos skausmai, ypač nelabai stiprūs gali pasitaikyti po galvos smegenų operacijos, tuo labiau, kad nuo operacijos praėjo dar visai nedaug laiko. Manau, kad geriausiai Jums būtų pasikalbėti su Jus operavusiu gydytoju, išreikšti savo simptomus, nes tik jis žino pilną Jūsų situaciją ir galės patarti konkrečiai.