Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki, kovo 16d.man buvo isoperuota ependimoma,siandien buvau Onkologijos centre del konsultacijos-ju atsakymas buvo toks:"del viso pikto reikes spindulines terapijos" Pries tai ilgai visi kartu svarste ka daryti kadangi navikas pasalintas radikaliai...Gal man reiketu atsisakyti spinduliuotes? aciu

Atsakymas

Laba diena, Elena,

Kadangi nežinau visos Jūsų istorijos, galiu tiktai patarti: jeigu gydytojai mano, kad spindulinė terapija yra reikalinga, manyčiau jos atsisakyti neturėtumėte.