Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

labas vakaras. Man atliko galvos smegenų magnetinį rezonansą. Man 51 metai. Išvada-dešinio smegenų pusrutulio cista. Ar tai pavojinga ir kokios prognozės? Ačiū už atsakymą

Atsakymas

Laba diena, Jolanta,
 
Cista kaip pats radinys nėra blogas. Svarbu yra jos tiksli lokalizacija, ar spaudžia ji kokias struktūras, taip pat reiktų įvertinti ar ji nedidėja, ar tai galimai įgimtas darinys. Deja, tik pinai Jus ištyrus, konkrečiau pasižiūrėjus į MRT tyrimo nuotrauką būtų galima vertinti, ar tai pavojinga ir kokios būtų prognozės. Siūlyčiau konsultuotis su MRT skyrusiu gydytoju.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas