Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Magnetinio rezonanso tyrimo metu buvo nustatyta diagnozė: Chiari I - tipo malformacija, a. veretbralis dex. hipoplazija, kraujagyslinė encefalopatija. be to baltojoje smegenų medžiagoje matomi hiperintensiniai židiniai T2W ir T2 FLAIR vaizduose. Noriu

Atsakymas

Laba diena, Kristina,
 
Deja, vien MRT tyrimo išvados Jūsų diagnozės sunkumui, ligos prognozei bei kitiems kylantiems klusimams atsakyti neužtenka. Norint komentuoti Jūsų būklę, turėčiau išsamiau susipažinti su Jūsų skundais, Jūsų ligos istorija, ištirti Jus. tada galėčiau pakomnetuoti Jūsų būklę. Siūlyčiau kreiptis į Jus tyrusį ir gydantį gydytoją. Esu tirkras, kad jis galės atsakyti į Jūsų klausimus.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas