Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Man padare galvos smegenų magnetinio rezonanso tomografijos tyrimą ir nustate ,kad galvos smegenyse matomi hiperintensinio signalo židinukai-nespecifiniai kraujagysliniai pakitimai.Ar galite paaiškinti ką tai reiškia ir ar reikėtų kokio gydymo.Ačiū

Atsakymas

Laba diena, Rita,
 
Toks aprašymas MRT tyrime, deja daug informacijos nesuteikia, ypač, kai turiu tik trumpą aprašymą. Konkrečiau pakomentuoti radinius galėčiau tik išklausęs Jūsų skundus, susirinkęs Jūsų ligos anamnezę bei pilnai Jus ištyręs. Be to, man liko neiašku, dėl kokios priežastie buvo atliktas galvos smegenų MRT tyrimas. manau, kad į visus klausimus Jums galėtų atsakyti Jus gydantis gydytojas, siūlau kreipti į jį.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas