Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

kelis men spaude galvos kaireja puseje viena taska,paskutines dvi tris savaites ,jauciu nuovargi,silpnuma,liksvaros dingima?

Atsakymas

Laba diena, Edita,
 
Jūsų išvardintų simptomai yra būdingi ne vienai galimai patologijai, tad norint pasakyti kažką plačiau - turėčiau išsamiau Jus apžiūrėti ir ištirti. Siūlyčiau kreitpis į savo šeimos gydytoją, išsakyti jam savo skundus. Tik apžiūręs Jūs, įvertinęs Jūsų skundus, būklę, atlikęs tyrimus, ar pasikonsultavęs su kitais specialistais Jūsų šeimos gydytojas galės Jūms padėti.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas