Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

mano 10m sunui magnetiniu rezonansu rado 10mm*24mm galvoje arachnoidine cista.gydytoja sako,kad praeis.ar tai tiesa?

Atsakymas

Laba diena, Edita,
 
Norint komentuoti radinį MRT tyrime, reiktų sužinoti dėl ko buvo šis tyrimas buvo atliktas. Manau, kad geriausiai radinius pakomentuoti galėtų MRT paskyręs gydytojas ar gydytoja. Dažniausiai arachnoidinė cista yra atsitiktinis radinys, kuris dažniausiai jokios klinikos nesukelia. Kartais, kuomet jos didelės, gali būti spaudimo reiškinių ar likvoro tekėjimo sutrikimų. Tad, nežinant tikslios anamnezės, neapžiūrėjus Jūsų sūnaus, negalėčiau drąsiai komentuoti MRT aprašymo.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas