Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki gydytojau. Man yra regos blogejimas, taciau matau gerai, krečia šiurpulys jau 3 mėnesius sergu buvo nustatyta plaučiu uždegimas, bet dadar keistai maudžia galva aukštas spaudimas, gydytojai nieko nesako daryta kardiograma, ohoskopija, visiškai nie

Atsakymas

Laba diena, Edgarai,
 
Iš Jūsų išvardintų simptomų, negalėčiau spręsti, ar galimas galvos smegenų auglys. Pirmiausia, patarčiau kreptis į savo šeimos gydytoją. Jis, jus gydantis gydytojas, pilnai Jus apžiūrėjęs, įvertinęs skundus, atliks reikiamus tyrimus, konsultuosis su kitais specialistais ir galės tiksliai nustatyti diagnozę.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas