Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Gerb.gydytojau,ar galėtumėte pakomentuoti KT aprašą:

Atsakymas

Laba diena, Egle,
 
Jūsų pateikto KT aprašymo, deja, šiuo atveju pakomentuoti negaliu. Nesu susipažinęs su Jūsų atveju, nežinau, dėl kokios priežasties buvo atliktas kompiuterinės tomografijos tyrimas: ar buvo trauma anamnezėje, ar dažnai kartojasi meningitai ir kt. Taippat reiktų žinoti ir išsamią Jūsų ligos anamnezę. Tik tada būtų galima vertinti ir komentuoti KT tyrimo aprašymą. Siūlau kreitpis į KT tyrimą paskyrusį gydytoją ir konsultuotis su juo.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas