Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

jau apie metus jauciuosi kazkaip keistai, daznai uzkyla temperatura apie 37, be jokios priezasties, jauciuos pervarges( nors fiziskai nieko sunkaus nedarau), labai daug prakaituoju vos pavaiksciojes, isejes i lauka. Gyvenu sveikai, stengiuos valgyt pakan

Atsakymas

Laba diena, Robertai,
 
Iš Jūsų apibūdintų simptomų, būtų sunku nusoėti Jūsų problemos priežastį. Siūlyčiau kreiptis į savo šeimo gydytoją, išsakyti jam skundus ir pasikonsultuoti su, jo manymu reikalingais, specialistais. Nemanau, kad Jūsų išvardintų simptomų pakanka teigti apie sunkią galvos smegenų patologiją. Deja, daugiau nelabai galiu ką nors Jums pasiūlyti.
 
Su pagarba,
Gyd. A Šitkauskas