Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

laba diena as turiu beda su drebejimu dreba galva ir rankos, daktarai pasake liga yra o gydimo nera, man 24metai sunku susirasti darba, invalidumo negaunu, drebejimas prasidejo nuo 4metuku.tik rankos drebejo o dabar ir galva,ir vis stipreja tas drebejimas padekit nezinau kur kreiptis ka toliau daryti.gyventi kaskaip reikia bet su to drebejimu bijau net i miesta iseiti, visi ziuri o dirbti irgi negaliu

Atsakymas

Laba diena, Alina,

Drebulys, kaip pats simptomas, gali atsirasti dėl daugelio priežasčių, tame tarpe ir įgimtų patologijų. Siūlyčiau parašyti man asmeniškai laišką, nurodant kokie tyrimai Jums yra atlikti, su kokiais gydytojais esate konsultavusis, kokia diagnozė buvo nustatyta, taip pat pasistengti kiek galima išsamiau apibūdinti savo problemą. Galbūt galėsiu daugiau pakomentuoti, turėdamas daugiau informacijos.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas