Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena.Man 47 metai.Kazkur pries 10 metu pradejau blogai miegoti (blaskytis lovoje ir pan)Pries daugiau nei metus pradejo zvimbti desneje ausyje. Pernai sausio men diagnozuotas Tinitus desneje ausyje.Kazkur pries metus pradejo sutrikti koordinacija (atrodo ka matai smegenis apdoroja paveluotai)Gerkleje atsirado kazkas panasaus i guza ir niekaip nesiseke pasalinti.(nemaloni busena sau ir aplikiniams)Sunkiau vairuoti automobili.Pries puse metu pradejo aptirpti veido desne puse(nera jautri kaip kaire puse) ir dalis liezuvio, taciau valgyti galiu ir akis mirkcioja.Siu metu sausyje skanavimas aiskiai parode 3cm galvos augli.Labai noreciau konsultacijos internetu ir prisegu viena nuotrauka. Kokia operacijos rizika? Ar atgausiu kazkiek klausa? Ar atsistatys koordinacijos sutrikimai? Ar issivalis gerkle? Ar galesiu vairuoti aotomobili? Ar galesiu dirbti? Nuosirdziai dekoju uz busimus atsakymus- su pagarba Virginijus Atsiprasau nuotraukos prisegti cia nera galimybes

Atsakymas

Laba diena, Virginijau,

Deja, dėl techninių kliūčių, neturiu galimybės pamatyti Jūsų siųsto vaizdo. Jei norite išsamesnės konsultacijos, siūlyčiau parašyti man asmeniškai ir išsiųsti nuotrauką elektroniniu paštu. Iš Jūsų pasakojimo, galiu spręsti, kad navikas yra tikrai didelis, netgi daugumoje klasifikacijų daugiau nei 3cm dydžio navikai laikomi gigantiniais. Operacija tokiu atveju yra pakankamai sudėtinga. Jos rizika priklauso nuo daugelio sąlygų, ne tik nuo naviko dydžio. Klausa, deja, manau, kad jau nebe atsistatys. Ar praeis galvos svaigimas, šią minutę komentuoti negaliu. Tirpimai veide, taip pat kaip ir kąsnio jausmas burnoje bei rijimo sutrikimai turėtų regresuoti. Dažna pooperacinė tokių auglių komplikacija yra veido raumenų paralyžius. Kuo didesnis auglys, tuo komplikacijų pavojus yra didesnis. Atidėlioti operaciją yra pavojinga. Konkrečiau visas komplikacijas, operacijų būdus bei pasekmes turėtų komentuoti Jus operuosiantis chirurgas.

Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas