Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki daktre,jau savaite kaip atsikelus ryte jauciu pykinima,sleikstuli.Tiesa sakant jis tesiasi visa diena,bet tiesiog gal kiek uzsimirsti.Galvos neskauda,nevemiu.Naktinis miegas yra klaikus,atsibundu mazdaug ta pacia valanda ir veliau labai sunku vel uzmigti,o ryte pasikeles jauciu pykinima.Daryti visi tyrimai,kraujas-geras.ar verta daryti ztgius pas neurologa ar darytis magnetinio rezonanso tyrima.ar cia galima itarti smegenu onkologija,aciu

Atsakymas

Laba diena, Arūnai,

Mano nuomone, duomenų už galvos smegenų onkologinę ligą šiuo atveju nepakanka. Manyčiau, kad turėtumėte kreiptis į savo neurologą. Gydytojas, Jus apžiūrėjęs, galės paskirti reikalingiausių tyrimo metodų planą.

Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas