Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

gydytojaipo operacijos konstatavo galvoje auglį-glioblastoma4-5 st.Sako daugiau operuoti negalima.Gal galite pasakyti kodėl Man 45 metai Ačių

Atsakymas

Laba diena,

Turiu Jūsų labai atsiprašyti, tačiau iš tokio kiekio informacijos, deja komentuoti Jūsų situacijos negaliu. Geriausiai būtų, jeigu Jūs susisiektumėte su Jus gydančiu gydytoju. Esu tikras, kad jis galės atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas