Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki, jauciu kazkoki keista deginima galvoje, pakausio srityje, kartais pasidaro lb karsta visam kunui, ka tai galetu reiksti?

Atsakymas

Laba diena, Laima,
Deginimo jausmas galvoje ir ypač pakaušio srityje gali būti kaip kaklo osteochondrozės išraiška, tačiau Jūsų neapžiūrėjęs, deja, negaliėčiau tiksliai pasakyti, kodėl taip yra. Siūlyčiau Jums kreiptis į savo šeimos gydytoją ir savo skundus paaiškinti jam. Gydytojas savo ruoštu galės atlikti reikalingus tyrimus, jei reikės, galės pasikonsultuoti su kitais specialistais.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas