Prisijunk prie mūsų



Užsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena.Man buvo atliktas galvos smegenu magnetinis rezonansas.Isvadoje yra parasyta ,kad sustorejsi gleivine ties priekine sfenodalines daubos sienele.Ka tai reiskia?Aciu uz atsakyma

Atsakymas

Laba diena, Sandra,
Sfenaidalinės daubos sienlės sustorėjimas, manua, nėra labai ryški patologija. Sfenoidalinėje dalyje kaip tik jungiasi galvos smegenų sinusai, todėl sustorėjusi sienelė gali būti tiek įgimtas pakitimas, tiek gali rodyti kažkada buvusį uždegiminį procesą.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas