Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, noriu paklausti ar tai blogai kad man rado 5-6 mm storio likvoro signalo struktura uzpakalineje dauboje virs kairiojo smegeneliu pusrutulio inferodorzalines dalies arachnoidine cista, praplestas subarachnoidinis tarpas.... tyrim dariausi medicinos diagnostikos centre grybo gatvej. Ka patartumete daryti? Is anksto aciu

Atsakymas

Laba diena, Antanai,
Arachnoidinė cista, iš esmės nėra blogai. Tai skysčio pripildyta puslytė iš voratinklinio smegenų dangalo. Norint tiksliau įvertinti, reiktų kreiptis į neurochirurgą, nes tik apžiūrėjęs Jus ir MBR tyrimo nuotrauką, galima vertinti Jūsų būklę. Taip pat žinotina, kad MBR tyrimą reiktų pakartoti po pusės metų ar vienerių metų, kad galima būtų įvertinti, ar matyta cista keičiasi (didėja). Tik Jus apžiūrėjęs neurochirurgas galės duoti išsamesnį atsakymą.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas