Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki. Mano duktereciai, kuriai dabar tik 1,5 metuku nustate meduloblastoma. Operacijos metu buvo pasalintas sekmingai visas navikas, dabar ruosiames chemoterapijos kursui. Ar imanomas pasveikimas su tokia diagnoze? Aciu

Atsakymas

Laba diena, Jolanta,
 
Jūsų dukterėčios liga - pakankamai sunki ir rimta. Teoriškai pasveikimas yra galimas, tam ir yra skiriamas toks sudėtingas kompleksinis gydymas. Deja, nežinodamas Jūsų dukterėčios ligos istorijos galiu tik spėlioti. Į visus Jūsų klausimus galėtų atsakyti Ją gydantis gydytojas.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas