Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Ka reiskia MRT tyrimo atsakymas,supratentoraliai desinio smegenu pusrutulio gyrus precentalis srityje,hiperintensinio MR signalo apie 3,0 mm dydzio su nedidelia adema MR sidinelis.Kontrasto kaupimo nera.Pries metus buvo isimtas augliukas des pusej.Aciu

Atsakymas

Laba diena, Angelina,
 
Jūsų duoto MRT turimo aprašymo negaliu komentuoti, nes trūksta duomenų. Norint ką nors daugiau pasakyti, turėčiau žinoti kur ir koks augliukas buvo operuotas, ar jis buvo pašalintas radikaliai. Aprašyme taip pat trūksta duomenų - kokiu režimu šis židinukas yra hiperintensinis, kiek laiko po oeracijos buv atliktas MR tyrimas ir ar buvo po operacijos skirtas koks nors gydymas.
 
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas