Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena. Man 30m. pradejo tirpti puse kuno, dariausi magnetini rezonanso tomografijos tyrima. Viskas normos ribose ir be patologiju, isskyrus tai, kad rado kairiajame zandiniame antyje 10*8mm cista ir desiniame zandiniame antyje paburkusi gleivine. Labai prasau, paaiskinkite kas tai yra, kokios pasekmes, ar butinas gydymas ir koks jis turetu buti, gal butini dar kokie tyrimai ar operacija? Aciu

Atsakymas

Laba diena, Laura,
Jūsų nupasakotas tirpimas yra tik vienas iš simptomų, tačiau, norėdamas ką nors plačiau pakomentuoti, turėčiau plačiau Jus ištirti: kada prasidėjo, su kuo siejate, kaip prasideda, kokie veiksniai įtakoja, kiek laiko trunka ir panšiai. Be to būtinas nuoseklus neurologinis ištyrimas. Magnetinio rezonanso tyrimas patologijos galvos smegenyse nerodo. Tiksliau apie magnetinio rezonanso tyrimo aprašymą Jums galėtu pakomentuoti veido ir žandikaulio chirurgas arba LOR gydytojas. Manyčiau, kad radiniai žandiniuose ančiuose nėra susiję su tirpimu. Siūlyčiau pasikonsultuoti su gydytoju neurologu, kuris galės išsiaiškinti Jūsų tirpimų priežastį ir tuomet galės paskirti gydymą, jei tai bus reikalinga.
Pagarbiai, 
Gyd. A. Šitkauskas