Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, Mamai pries beveik 4m.buvo nustatytas 3stadijos kruties vezys-operavo,taike chemoterapija,spinduliavima,po 2,5m.,t.y.pernai rudeni nustate metastazes plauciuose,eme taikyt chemoterapija(jau metai kaip taiko skirtingas jos schemas),o liepos 1d.istiko epilepsijos priepolis,ligonineje KT pagalba nustate augliukus galvos smegenyse,jei gerai pamenu-tris,paskyre visos galvos spinduliavima,po 3men.dare KT,sake,kad viskas stabilu.Nezinau ka tai turetu reiksti,bet negaliu ramiai gyvent.Onkologai nesiuncia pas neurochirurgus,seimos gydytoja irgi.O pries pora menesiu buvom nakti pakliuve i VGPUL(nes mama labai prastai jautesi)-tai ten budejes neurologas sake,kad reiktu operuot tuos augliukus smegenyse,ir,kad reiktu gert vaistus nuo epilepsijos(epilepsija mamai nesikartoja,buvo priepolis tik 2sykius-pries nustatant metastazes smegenyse,ir jau pradejus spindulini gydyma),tik nieko nepaskyre,liepe kreiptis pas savo seimos gydytoja,kad ji nukreiptu,bet,deja,ji niekur nesiuncia,nes mano,kad mama turi rupintis onkologai.Zodziu esam visai pasimete.Be viso to-mamai labai silpsta regejimas.Aciu jei patarsit ka mums daryti

Atsakymas

Laba diena, Rasa,
Mano nuomone,m neurochirurgo konsultacija yra būtina. Visgi siūlyčiau mėginti pasiimti siuntimą iš savo šeimos gydytojos. O jeigu nepavyks, galima užsirašyti mokamai konsultacijai, priklausomai nuo to, kuriame mieste Jūs gyvenate. 
Pagarbiai, Gyd. A. Šitkauskas