Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Gerb.gydytojau,dar norejau paklausti apie si radiologini aparata: http://nordeurope.kp.ru/online/news/556305/ Nerandu daugiau jokios informacijos,gal jis tinka metastazavusiu augliu galvos smegenyse gydymui?

Atsakymas

Laba diena, Rasa,
Šis aparatas, apie kurį pasakoja, yra tiesiog naujas paprasto linijinio greitintuvo modelis su papildomom funkcijom. Lietuvoje yra 3 linijiniai greitintuvai šiuo metu, tad tai nėra kažkoks naujas išradimas. Dėl išorinio spindulinio gydymo sprendžia operavęs neurochirurgas ir onkologas (radioterapeutas). 
Pagarbiai, Gyd. A. Šitkauskas