Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena.Po stuburo kaklinė srities operacijos išsivystė mielopatija.Nustatyta parapareze,progresuojanti raumenų atrofija.Norėjau pasiteirauti ,ar jau susitaikyti su gydytojų nuosprendžiu ,jog atrofuosis raumenys ir toliau,ar dar galima kažką padaryti.Ačiu

Atsakymas

Laba diena, Kęstai,
Norint Jums patarti turėčiau būti Jus gydantis gydytojas, ar bent jau gerai susipažinti su Jūsų ligos istorija. Ar įmanoma dar ką nors padaryti, turėtų spręsti Jus operavęs neurochirurgas, nes jis žino kokios kilmės yra mielopatija (trauminė, degeneracinė, jatrogeninė ar kt.), yra atlikęs vaizdinius tyrimus, kurie duoda daug informacijos. Jeigu reikia, gydytojas gali tuos tyrimus pakartoti.
Pagarbiai, 
Gyd. A. Šitkauskas