Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena,norėčiau konsultacijos dėl savo septyniolikmečio sūnaus. Jau keleri metai, kaip pastebime įvairiausius pokyčius veide: tai nevalingas mirkčiojimas,tai lyg kosčiojimas, tai veido tempimas į vieną pusę. Šitie judesiai retkarčiais praeina - tai ilgesniam, tai trumpesniam laikotarpiui. Gydytojai vis konstatuodavo tiką, kuris turėtų praeiti. Iš rimtesnių vaistų išrašė ( vieną kartą) tik ,,Sedatif" ir B grupės vitaminus. Nepasakyčiau, jog vaikas nervingas, netgi turi puikų humoro jausmą. Aišku, yra jautrus, gimė ne visiškai išnešiotas( 8 mėn.)Šeimoje problemų dėl vaiko elgesio neturime, normaliai mokosi. Norėčiau sužinoti, ar yra vilčių, jog tikas, besitęsiantis taip ilgai, praeis? Ačiū

Atsakymas

Laba diena, Lina,
PIrmiausia, iš Jūsų pasakojimo, manau, kad tai nėra neurochirurginė problema. Kadangi sūnus nepilnametis, konsultuotis reiktų su vaikų neurologais. Iš Jūsų apibūdintų simptomų, manau kad tektų diferencijuoti tarp tikų ir epilepsijos priepuolių. Tai atliktų neurologas. Galimybė, kad tikas praeis, visuomet yra, tačiau žinau atvejų, kuomet tikai tęsiasi ir visą gyvenimą.
Pagarbiai,
Gyd. A. Šitkauskas