Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

draugui operuotas smegenu auglys(ketvirtojo skilvelio neoplasma, auglys piktybinis). jau praejo menuo,bet nera jokio pagerejimo,vis dar guli intensyvios terapijos skyriuje. pirma savaite pagerejimas buvo,net pats kvepuot pradejo, bet prasidejo plauciu uzdegimas ir viskas tik blogejo. is galvos per para isteka apie 400ml skyscio, o nutekejimas i stubura dar neatsistates. gydytojas vis kartoja,kad reikia dar palaukti,kad jo gyvybe ant ribos. kasdien matau kaip jis nyksta tiesiog akyse. nenoriu sakyti,kad gydytojai blogai atliko savo darba. ar normalu ,kad taip ilgai negereja? kokios galimos pasekmes ir prognozes ateiciai?

Atsakymas

Laba diena, Linute,
Piktybinis galvos smegenų auglys visuomet yra rimta ir sudėtinga diagnozė. Pagal nupasakotą Jūsų istoriją, galiu teigti tik tiek, kad po tokių sunkių operacijų iš tiesų reikia laiko, kol žmogus atsistato. Kadangi nesu Jūsų draugą gydantis gydytojas ir nežinau visos anamnezės, galiu tik spėlioti. Manyčiau, kad atsistatymo laiką gerookai prailgino prisidėjęs plaučių uždegimas, o tai nėra retas dalykas. Tuomet organizmas ne tik turi kovoti su operacijos padariniais, bet dar ir su stipria infekcija. Tik žinant visą Jūsų draugo ligos istoriją būtų galima kalbėti apie pasekmes ir prognozes. Į šiuos klausimus daug tiksliau Jums galėtų atsakyti gydantis gydytojas. Siūlyčiau pasikalbėti su Juo.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas