Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, norejau paklausti, ar yra koks nors veiksmingas gydymo budas(vaistai) po keturių galvos operacijų(diagnozė anaplastinė apendimoma).Po pimos(2002m.) ir paskutinės(2009 08mėn.) buvo taikyta spindulinė terapija

Atsakymas

Laba diena, Jolanta,
Deja, mano manymu, buvo taikytas visas įmanomas gydymas esant tokiai diagnozei. Dabar pagrindinis dalykas būtų bendrauti su Jus gydančiu gydytoju ir sekti, kad auglys neataugtu, t.y. nerecidyvuotų.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas