Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

laba diena mano tevelis jam 55 metai galvoje turi du auglius ir plauciose tur metostaze jam paralizavo desne puse dabar jis nebegali kalbeti net jam vis blogeja o gyditojai nieko nedaro tik palaiko jo gyvybe ir tiek jam kiek viena karta vis blogiau o zmogus is visu stengesi gyventi noreciau jusu paklausti ar butu imanoma ji isgyditi jis guli siauliu ilgalaikio gydimo ligonineje ten tik jipalaiko bet negydo , ir ar tikrai nieko jam negalima padeti kad jis gyventu mums sake siauliuose kad jis neisgyvens iki rugsejo 1 o mes jau esamespalio 6 prasau atrasykite

Atsakymas

Laba diena, Alina,
Iš Jūsų nupasakotos situacijos, suprantu, kad būklė Jūsų tėvelio yra sunki. Kaip gydytojas, galiu tik užjausti ir šiek tiek patarti, tačiau, kokių tiksliai veiksmų turėtumėte imtis ir ar yra galimybė operuoti ir palengvinti kančias, pasakyti Jums negaliu. Į tokius klausimus gali atsakyti tiktai Jūsų tėvelį gydantis gydytojas, nes tik Jis pilnai žino Jūsų tėčio ligos istoriją, žino tyrimus ir gali spręsti. Jei Jums neramu ir manote, kad dar galbūt galima kaip nors pagelbėti, siūlyčiau pasikalbėti su Jūsų tėtį gydančiu gydytoju. Galbūt, jei tai naudinga ir reikalinga, galima būtų tikėtis gydytojo onkologo ar neurochirurgo konsultacijos, kurie taip pat padėtų Jums suprasti situaciją ir būtų kaip tik tie asmenys, kurie turėtų imtis veiksmų, tai yra - galėtų operuoti. Nenoriu Jūsų bauginti, tačiau mūsų galvos smegenys yra iš tiesų sudėtingas ir labai svarbus organas ir, deja, ne visas vietas galima pasiekti, kai kada operacija yra rizikingesnis pasirinkimas, nes yra tokių vietų, kurias pajudinus operacijos metu, žmogus tiesiog neišgyvena. Bet kaip jau minėjau Jūsų atveju, siūlyčiau pasikalbėti su Jūsų tėvelį gydančiu gydytoju.
Su pagarba,
Gyd. A. Šitkauskas