Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Pastaruoju metu labai keistai jauciuosi. Pradejo dazniau skaudeti galva, daznai svaigsta, einant net susivyruoju, painiojasi zodziai, Pav: vietoj nudazyti plaukai pasakau plaukas dazyti ir t.t. O viena karta ryte pasidare labai bloga, pradejo pykinti, perbalau, kuri laika buvo labai sunku valdyti abieju ranku pirstus. Bet tai buvo kazkokia momentine ir po 20 min, praejusi reakcija. Siaip turiu hormoniniu sutrikimu (nuolatos vaikstau pas ginekologa). Jam pasakojau apie savo pastebejimus, bet jis isklause ir tik pasake, kad nuo geriamu vaistu tokiu pasaliniu reakciju negali buti. Gal deretu rimtai sunerimti ir pasikonsultuoti su kitos srities gydytoju? O gal tik pervargau? Patarkite, ka tokiu atveju daryti. Man 27 metai.

Atsakymas

Sveiki, Vaida,
Jūsų nupasakoti simptomai gali būti priskirti prie daugelio ligų, nors tai gali būti tiesiog pervargimo ar psichinės, emocinės įtampos požymis. Rekomenduočiau Jums pasikonsultuoti su savo šeimo gydytoju. Jis yra pirmasis ir svarbiausias specialistas šiuo atveju. Nuo jo ir reikėtų pradėti. Jis turėtų spręsti pats arba konsultuotis su gydytojais specialistais, tokiais kaip neurologas ar kraujagyslių chirurgas. Deja, neištyrus Jūsų pilnai, nežinant anamnezės ir kokių hormoninių sutrikimų turite, neturint Jūsų kraujo tyrimų rezultatų būtu sunku ką nors komentuoti.

Pagarbiai,
Gyd. A. Šitkauskas