Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki.Jau 2men.kankina nuolatiniai galvos skausmai,lydymi pykinimo,silpnumo,aptemimo akyse.Skausmas labiau jauciamas kaktineje skiltyje bei desiniojoje galvos puseje. Ar tai gali buti smegenu navikas?kur galeciau issitirti klaipedoje?

Atsakymas

Laba diena, Agne,
Jūsų išvardinti simptomai iš tiesų gali leisti įtarti galvos smegenų patologiją, tačiau, tik Jus apžiūrėjęs ir pilnai išsamiai ištyręs Jūsų daktaras galės patvirtinti ar paneigti Jūsų spėliojimus. Nereikia užmiršti, kad Jūsų išvatrdinti simptomai gali būti visiškai nesusiję su galvos smegenų augliu, galbūt tai migreniniai galvos skausmai. Pirmiausia patarčiau kreiptis į Jūsų šeimos gydytoją, kuris Jus apžiūrėjęs, paskirs tolimesnius tyrimus ar konsultuotis su neurologais ar neurochirurgais. Klaipėdoje, neurochirurgijos skyrius yra Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, tačiau norint ten patekti konsultacijai, būtų gerai turėti šeimos gydytojo siuntimą. Štai duomenys, kur Jūs galite pasiskambinti ir susižinoti smulkesnės informacijos.
Ambulatorinio- konsultacinio skyriaus adresas- Taikos pr. 76, Klaipėda
Informacija tel 8 46 396677, 396500, 396600 
Išankstinė registracija tel.: 8 46 396523, 396568, 396594
Pagarbiai,
Gyd. A. Šitkauskas